Tvorivá handmade dielňa

Jarný seriál – vence

Pre tretiu časť jarného seriálu som si vybrala vence. Úprimne, ešte nikdy som žiadny na dverách nemala i keď som sa už chystala niekoľkokrát si nejaký buď urobiť alebo aspoň kúpiť. Nedošlo na jesenný, vianočný ani ten jarný. No mám ich rada, páčia sa mi a raz si jeden určite vyrobím. 😀

Na jarné vence je možné použiť kvety, zlatý dážď, papier, drevené dekorácie, ale i látku či stužky. Možností je mnoho. Rada sa s vami podelím o niektoré zaujímavé nápady, ktoré sú aj pre mňa veľkou inšpiráciou.

Kvety

Zdroj: www.createdbyv.com

Niekoľko kytíc tulipánov, základ na veniec, floristický drôt a môžete mať doma niečo podobné. Na blogu „V“ nájdete kompletný návod na výrobu aj s fotopostupom.

 

Vo vintage štýle

Zdroj: www.oneartsymama.com

Návod s fotografiami aj kompletným zoznamom potrebných vecí na výrobu, nájdete na stránke One Artsy Mama.

Papier

Zdroj: www.vintagecrafting.sk

Tento veniec od Martiny Valešovej obdivujem už dva roky. Pri jeho tvorbe použila rôzne scrapbookové papiere. Ako sama napísala na svojom blogu, niekoľko hodín strihala, točila a prirovnávala. Výsledok však naozaj stojí za to. Ak neviete ako by ste podobné kvietky vyrobili, máte možnosť prihlásiť sa na jej kreatívny kurz zameraný špeciálne na tvorbu tohoto venca.

 

Veľkonočný mix

Už viete, ktorý bude zdobiť vaše vchodové dvere?

Domáca tvorba

Nielen v zahraničí, ale aj na u nás na Slovensku máme množstvo šikovných ľudí. Rada by som vám predstavila niektorých z nich. Ak nemáte čas, či talent na vlastnú výrobu, môžete priamo u nich aj nakúpiť.

Kvetinový obchodík

Vychutnajte si rozprávkovú atmosféru sezónnych aj celoročných aranžmánov, dekorácií a doplnkov z voňavých prírodných materiálov. Kvetinový obchodík môžete kontaktovať prostredníctvom Facebooku alebo na Sashe.

Eufloria

Eufloria spája prírodu a radosť z tvorby. Spája svet kvetín s aranžmánmi, dekoráciami, s interiérovou i exteriérovou výzdobou. Ponuku produktov nájdete na webe Eufloria.sk alebo na Sashe.

 

Zaujímajú vás predchádzajúce časti Jarného seriálu?

  1. časť – Papierové dekorácie
  2. časť – Kvetináče

1 Comment

  1. Martina Valesova

    6. apríla 2017 at 18:40

    Zuzka, jeee, tesim sa, ze ste si vsimli moj veniec. Doteraz sa nanho rada pozeram na fotkach :-). Vyrabala som ho s laskou a chutou a budem rada, ak sa niekto inspiruje ♥

Leave a Reply