Grafický dizajn pre ženy

Mám ďalšie dieťa

Celý posledný mesiac som zanedbávala svoj blog S láskou mama. Nápady na februárové články tak ostali len na papieri v zošite. Návod na handmade valentínku, by už v marci nedával veľmi zmysel, že? Nevadí, aspoň mám zásobu na ďalší rok a niektoré handmade návody sú univerzálne a neviažu sa na konkrétne ročnéé obdobie, či mesiac, tak určite uzrú svetlo sveta v blízkej dobe. Čo ma však odtrhlo od mojich blogerských povinností? Ďalšie moje „dieťa“.

Už dlho som v hlave nosila predstavu a v posledných týždňoch som sa konečne pustila do jej realizácie, až sa narodilo moje „dieťa“, projekt Csontos Studio. Niekoľko rokov som sa venovala tvorbe webstránok v redakčnom systéme WordPress. Aj tento blog beží na WordPresse.

Aby som sa precvičila v rôznych požiadavkách a funkciách, tak som tvorila stránky pre svoje kamarátky. Bola to naozaj vynikajúca škola. Vďaka tomu som sa ešte zlepšila a prišla na zaujímavé veci. A kedže som nechcela byť obmedzená hotovými šablónami, ktoré nie vždy spĺňali moje predstavy, naučila som sa základy úpravy kódov. Tým vás nebudem zaťažovať – ajtíčkarska hatmatilka. 😀

Tak nejako prirodzene som sa začala zaujímať aj o grafický dizajn. Spraviť si k stránke aj pekné logo, ktoré ide ruka v ruke s konceptom stránky. Potom prišli aj vizitky, veď keď už je logo k nejakej značke, aj vizitku treba, nie? Mnohé návrhy skončili v nenávratne. Každý jeden ma však posúval ďalej.

Som rada, že sa našli odvážlivci, ktorí chceli logo a nevadilo im si aj počkať, či pretrpieť si mnohé úpravy. Samozrejme všetko zdarma. Opäť ďalšia škola spolu s tutorialmi a návodmi ako vlastne používať ten Illustrator a Photoshop.

Prešli doslova roky (ešteže mám deti a mohla som využiť čas materskej 😀 ) a rozhodla som sa z koníčka, ktorý má neskutočne baví, urobiť moju prácu. Prácu, ktorú môžem robiť z domu, venovať sa rodine a nebyť podriadená šéfovi workoholikovi, nosiť si prácu domov, ktorú mi nikto nezaplatí a byť len ďalšou postavičkou v korporácii.

Tak vzniklo Csontos Studio – Feminine Graphic Design For Women In Business. 

 

Čo teda robím? Webstránky, blogy, eshopy pre ženy. Fotografky, koučky, majiteľky eshopov, blogerky (jedlo, cestovanie, životný štýl, deti a rodina), vizážistky, kreatívne duše, ktoré prezentujú svoju handmade tvorbu… Jednoducho pre ženy, ktoré chcú skrášliť online svet.

Web by podľa mňa mal byť jedinečný, pekný, odrážať jeho majiteľku. Odlíšme sa! 

 

Webstránku ani eshop zatiaľ nepotrebujete? V poriadku. Rada vám navrhnem logo, vizitku, titulnú fotku na FB stránku, či grafiku na post it bločky.

Potrebujete logo a identitu, ktorá vám pasuje na mieru? Logo, ktoré odráža váš štýl? Teraz je ten správny čas investovať do seba a svojej značky a vytvoriť profesionálnu prezentáciu. Poďme do toho spolu a vytvorme jedinečnú značku, na ktorú sa nezabúda.

Chcem vidieť kompletnú „Logo Dizajn Ponuku“

V ponuke mám aj „hotové logá“. Sú finančne menej náročné ako logá na mieru. Nie sú však jedinečné a môžu byť zakúpené viacerými zákazníkmi. Ako to vlastne funguje? Dizajn je hotový, stačí už len dopísať vaše meno, či názov značky. Jednoduché ako facka 🙂

Logo na mieru je však logo na mieru. Vystihuje vás, vašu značku a predstavy. Farby a typ písma presne korešpondujú. Z niekoľkých návrhov si potom už len stačí vybrať, trošku upraviť a vaše nové logo je na svete. Potrebujete aj alternatívy k hlavnému logu? Ani to nie je problém.

Vaša značka si zaslúži byť jedinečná. Nechajte si navrhnúť dizajn, ktorý vás bude odzrkadľovať a zaujme.

Zaujíma vás viac? Pozrite si kompeltnú ponuku na stránke http://sk.csontosstudio.com

Leave a Reply