O mne alebo kto píše tento blog

Ahoj, volám sa Zuzana

A zrodil sa raz jeden blog … Pochádzam z BBlog pre vás píše Zuzanaratislavy a neznášam bratislavčinu. Momentálne si užívam materskú dovolenku na malej dedinke, kam sme sa s manželom rozhodli újsť pred pár rokmi.

Po rokoch, kedy som sa naháňala medzi školou a prácou  v „eventovke,“ a potom zase rodinou a prácou na marketingu v medzinárodnej firme, si teraz užívam pokojný dedinský život. Teda, nie je až taký pokojný, keďže mám dve deti. A nie, byť doma s deťmi, rozhodne nie je žiadna dovolenka a nohy vyložené na stole. 🙂 Je to náročné, vyčerpávajúce a zároveň krásne. Odkedy však mám tie deti, tak som preborník v multitaskingu 😀

Čo všetko ma ešte zamestnáva?

Keď si uchmatnem pár minút pre seba, tak miesto oddychu sadám k počítaču a vymýšľam logá pre kamarátky. Prípadne im robím web stránky (zamilovala som sa do redakčného systému WordPress) alebo so štetcom v ruke majstrujem handmade fotorámiky.

Už počas prvej matersko – rodičovskej dovolenky som sa začala zaujímať o WordPress. Len tak okrajovo, nič vážne. Vždy som rada skúšala nové veci. Nie vždy som však pri nich aj ostala. Stiahla som si aj voľne dostupný program Gimp, že si vyskúšam vytvárať logá, vyrezávať objekty z fotiek, upravovať ich… Či veríte alebo nie, neskôr sa mi tieto nadobudnuté vedomosti zišli v práci po rodičovskej. A teraz sa tomu venujem naplno. Konečne som zistila, čo ma napĺňa.

K handmade tvorbe som mala tiež vždy blízko. Skúšala som výrobu šperkov, dekupáž, výrobu fotorámikov, scrapbooking. Moja rodina a kamarátky, tak boli vždy zásobovaní originálnymi narodeninovými darčekmi. Samozrejme vždy podľa aktuálneho nadšenia pre tú ktorú techniku.

Blog S láskou mama

Pri všetkých týchto aktivitách, som sa rozhodla začať písať tento blog. Chcela som aj iných nechať nahliadnúť do sveta grafického dizajnu. Trošku sa pochváliť: „Aha, čo som sa naučila a vytvorila. Dobré nie?“

Popri tom so staršou dcérou stále niečo vymýšľame a tvoríme. Našťastie zdedila tie správne gény a vzťah k tvoreniu. Rada kreslí, lepí, strihá a pomáha pri mojich handmade nápadoch. Pre babičky fotíme naše diela, prípadne s nimi riešime ako sme to vlastne vyrobili. Tak prečo sa nepodeliť aj s ostatnými? Verím, že na blogu nájdete aj pre vás zaujímavé fotopostupy, či nápady na darčeky, dekorácie a iné drobnosti. Nechajte sa inšpirovať a zapojte aj vaše deti.

Všetko, čo robím, robím s láskou. K mnohému som sa dostala práva vďaka svojim deťom a tvorím aj s nimi, takže práve preto…. „S láskou mama“.

Áno, chcem dostávať novinky! Čítať Blog


mama ~ grafik samouk ~ wordpress nadšenec so záľubou v handmade ~ milovníčka dobrej kávy so 7 ročnou praxou v oblasti  event marketingu a marketingu

Milujem svoje dcéry, manžela, keď sa môžem prejsť bosá po trávniku, šálku dobrej kávy, farebnú trojkombináciu biela-šedá-rúžová a môj staručký iPhone, ktorý je už v dôchodkovom veku.

Blog - handmade tvorenie a blogovanie