Všeličo

Stál uplynulý rok za to a na čo sa pripraviť v novom?

Vianočné sviatky sú definitívne za nami a spolu s nimi aj ďalší rok. Pre mňa bol skutočne turbulentný. Ubehol neskutočne rýchlo a veľa vecí sa stalo. Mám doma školáčku (Bože ako starnem. Veď sa mi vynárajú živé spomienky na môj vlastný prvý školský deň … a zrazu je tu ďalší a ten patrí mojej dcére! Kedy sa to stalo?)

Po dlhom čase som si povedala, že je na čase opäť začať cvičiť, a tak som sa vrhla na vzdušnú akrobaciu! Za tento bláznivý nápad ďakujem kamarátke Kine. No a po dvoch úspešne absolvovaných lekciách som to rovno zabalila. Zdravotné problémy. Čo sa dá robiť, cvičenie mi nie je súdené. 😀 Ale ak by ste chceli vyskúšať tak trochu iné cvičenie s kopou srandy, tak vzdušnú akrobaciu jednoznačne odporúčam. Človek vôbec nemusí byť gymnasta, ani extrémne šikovný. Zvládnu to aj mamičky, ktoré to už nejaký ten piatok  ťahajú doma na materskej, verte mi. No a tie endorfíny stoja za to!

Okrem iného, som sa rozhodla v roku 2016 založiť si svoj blog S láskou mama. Vznikol  rýchlo od prvotného nápadu. Na prelome letných prázdnin a za tých pár mesiacov sa mi podarilo pre vás pripraviť 28 článkov. Obzvlásť blízky vzťah mám k tým zo seriálu o šikovných mamách. Zatiaľ sa mi podarilo vám predstaviť tri šikovné mamičky, ktoré robia krásne veci, a to vďaka svojim ratolestiam. Bez nich by sa zrejme venovali niečomu inému. Je krásne ako nás môžu naše deti inšpirovať a prebudiť v nás čosi skryté. Ak ste si nechali tieto články úsjť, určite si ich vyhľadajte a prečítajte si zaujímavé príbehy o Ivett, Lucii a Lenke.

Nechýbali ani nápady a návody na vecičky, ktoré si môžete samé doma vyrobiť, napríklad aj so svojimi deťmi. V kategórii Tvorivá dieľňa nájdete nápad na celkom jednoduchý fotorámik, ktorý určite poteší. V prípade, že chcete obdarovať niekoho malou drobnosťou a nemáte vhodné darčekové balenie, určite sa vám zíde fotopostup ako si takéto urobiť doma. Pre tých, ktorí si trúfajú aj na náročnejšie projekty, odporúčam fotopostupy: Transfér na drevo, Ako si prerobiť starý rám na originálnu nástenku a ako si spraviť trhací poznámkový blok s vlastným dizajnom.

Z času na čas som na blogu predstavila aj svoju ďalšiu záľubu – výrobu webstránok a lôg. Ženský štýl samozrejme 🙂

 

No a čo predsavzatia do nového roku? Mám ich zopár. Otázkou už len ostáva, či budem dostatočne silná, aby som ich aj zrealizovala. A nie len začala, ale aj zotrvala. Veď to poznáte, nie? V každom prípade, čo sa blogu týka, určite vám chcem priniesť ďalšie príbehy o šikovných mamách a viac fotopostupov na zaujímavé handmade darčeky, dekorácie a iné „nepotrebné“ hlúposti.

Leave a Reply